... ve stopách přírody ...

Pracovní pozice brigáda - projektant vodohospodářských staveb

CHCETE UTVÁŘET ČESKOU KRAJINU?

 

Jsme firma VZD INVEST s.r.o. a naším cílem je utvářet vodohospodářské projekty od počátečního návrhu po získání dotace na jejich realizaci. S naší pomocí splníme investorům sny o jejich krajině.

 

Hledáte práci, kde nebudete zavřený v kanceláři? Máte rádi hmatatelné výsledky? Chcete vést vlastní projekt? Dokážete s nadhledem komunikovat s českými úřady? Čekají Vás náročné projekty a každý je jiný. Práce, při které je také nezbytné stále rozvíjet své vědomosti a dovednosti? Máte zájem podílet se spolu s námi na zajímavých projektech v oblasti vodohospodářských staveb?

 

POŽADUJEME:

-          minimálně ukončený bakalářský stupeň v oboru vodohospodářských staveb, inženýrské stavby nebo tvorba a ochrana krajiny

-          Výborná znalost práce s PC – AutoCad,

-          Řidičský průkaz skupiny B

 

NABÍZÍME:

-          Práci ve stabilní projekční firmě s dlouholetou zkušeností v oblasti vodohospodářských staveb a krajinné zeleně

-          Profesní rozvoj

-          Zázemí malé rodinné firmy

 

NÁSTUP:

-          Možný ihned

-          Vhodné brigádně pro studenty magisterského studia

 

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

-          Brno Bohunice

 

Zaujala Vás tato nabídka?

Potom nás kontaktujte na email peskova@vzdinvest.cz nebo telefonem: +420 732 385 894.

 

Zájemce o zaměstnání v naší společnosti bere poskytnutím svých osobních údajů na vědomí, že jeho osobní údaje budou zpracovávány společností VZD INVEST s.r.o., kpt. Nálepky 2332, 530 02 Pardubice, IČ: 26954834, pro účely výběrového řízení a posouzení možného přijetí do zaměstnání. Osobní údaje budou zpracovávány po dobu nezbytně nutnou (tedy po dobu trvání výběrového řízení), s výjimkou odůvodněného případu, kdy vznikne potřeba uchovávat údaje po dobu delší v souvislosti s tímto konkrétním případem. Po uplynutí této doby budou osobní údaje kandidáta o pracovní místo, pokud s ním nebude uzavřen pracovní poměr, smazány.

Zájemce zasláním svého životopisu a případně dalších dokladů potvrzuje, že byl seznámen se svými právy vyplývajícími ze zpracování jeho osobních údajů, zejména právem (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu osobních údajů, (iii) vznést námitku proti zpracování osobních údajů, (iv) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (v) podat stížnost Úřadu pro ochranu osobních údajů a taktéž právem (vii) na výmaz osobních údajů a (vii) na omezení zpracování osobních údajů, dle podmínek stanovených obecným nařízením o ochraně osobních údajů (nařízení EP a Rady (EU) 2016/679).

V konkrétních případech budou také zájemci o zaměstnanci ve společnosti VZD INVEST s.r.o. požádáni o souhlas se zpracováním osobních údajů po dobu delší než pro účely výběrového řízení (zájemce souhlasí se zpracováním svých osobních údajů v evidenci zájemců o zaměstnání zaměstnavatele pro účely kontaktování a zasílání nabídek pracovních příležitostí zaměstnavatelem). Svůj souhlas zájemce poskytuje na dobu 1 roku ode dne doručení přihlášky zaměstnavateli a lze jej kdykoli odvolat. Pokud zájemce v této době souhlas neodvolá, p uplynutí této doby budou osobní údaje kandidáta o pracovní místo, pokud s ním nebude uzavřen pracovní poměr, smazány. Souhlas lze kdykoli na základě svobodné vůle obou stran prodloužit na dobu v něm stanoveno.